Poniżej, krótko przedstawione zostały poszczególne typy jachtów, jakie można u nas wypożyczyć.

Sigma 600

Sigma 600 to nowoczesna otwarto-pokładowa jednostka zaprojektowana w 2010 roku przez Jerzego Pieśniewskiego. Jest to bardzo szybki jacht, dający dużo frajdy z żeglowania. Jacht ma 6 m długości i 2,44 m szerokości. Jest on wyposażony w ciężki, obrotowy miecz i dodatkowy balast, dzięki czemu jest on bardzo bezpieczny (z przechyłu 90* wstaje samodzielnie z dodatkowym obciążeniem 7,5kg na topie masztu). W kokpicie jachtu może zmieścić się sześć osób. Posiadamy dwa jachty typu Sigma 600.

sigma

Venus

Venus to bardzo popularna niegdyś jednostka konstrukcji Zbigniewa Gibowskiego. W latach 90. był to jeden z największych jachtów spotykanych na jeziorach mazurskich. Dziś konstrukcja ta nadal dobrze się spisuje, jest bardzo dzielna i bezpieczna. Wyposażona jest w ciężki, obrotowy miecz i dodatkowe 300 kg balastu. Jacht ma 6,75 m długości i 2,45 m szerokości. W przestronnym kokpicie może pomieścić się pięć osób. Posiadamy dwa jachty typu Venus.

venus

Nash 20

Nash 20 to stara, ale sprawdzona, bardzo dzielna i bezpieczna konstrukcja. Jacht został zaprojektowany w Kanadzie przez Alisę Craig w 1964 roku. Jacht budowany był również w Polsce, w dwóch wersjach – mieczowej, przeznaczonej do żeglugi śródlądowej i kilowej (tzw. „zatokowej”), przeznaczonej do żeglugi na osłoniętych wodach morskich. Jacht wyposażony jest w ciężki, obrotowy miecz i około 300 kg dodatkowego balastu umieszczonego w falszkilu. Jacht ma 6,1 m długości i 2,3 m szerokości. Kokpit pomieści pięcioosobowa załogę. Posiadamy dwa jachty typu Nash 20.

nash

Wielki Trener

Trener to dwumasztowy, otwartopokładowy kecz, zaprojektowany głównie na potrzeby szkoleniowe. Jacht ma długość 8,7 m i szerokość 2,5 m. Może zabrać na pokład dwanaście osób.

wielki trener
Zobacz też
Zapoznaj się z cennikiem wypożyczania i zarezerwuj wybrany jacht