Nasza przystań jachtowa, wraz z całym zapleczem przeznaczona jest głównie dla członków Jacht Klubu, jednakże oferujemy także możliwość korzystania z niej w pewnym zakresie klientom z zewnątrz.

Oferujemy możliwość przechowywania różnego rodzaju sprzętu służącego do uprawiania sportów wodnych zarówno w czasie trwania sezonu żeglarskiego jak i po jego zakończeniu.

Teren naszego Jacht Klubu jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jacht Klub posiada również ubezpieczenie OC.

Jachty, łodzie, pontony

W sezonie żeglarskim oferujemy możliwość cumowania jachtów i łodzi przy nabrzeży naszej przystani. Jachty cumowane są prostopadle do nabrzeża z wykorzystaniem polerów na nabrzeżu i boi cumowniczych.

Mniejsze, lekkie jednostki, np. jachty klasy Omega, Laser, 420, łodzie wiosłowe po wciągnięciu po slipie (np. na przyczepie), mogą być również przechowywane na nabrzeżu, lub na wewnętrznym parkingu.

Innym rozwiązaniem, które oferujemy jest przechowywanie jachtów lub łodzi na małej piaszczystej plaży znajdującej się na terenie Jacht Klubu obok przystani. W tym przypadku znika problem slipowania.

Istnieje też możliwość przechowywania małych jednostek w naszym hangarze.

Po sezonie, wyslipowane jachty mogą być przechowywane na nabrzeżu lub na wewnętrznym parkingu, na przyczepie podłodziowej lub przygotowanym odpowiednio stelażu z łożem, względnie w inny sposób, natomiast przygotowanie stanowiska i zabezpieczenie jachtu leży już w gestii właściciela jachtu.

Deski, pędniki­­­

Do przechowywania desek i pędników przystosowaliśmy część naszego hangaru. Deski przechowywane są w nim na regałach, natomiast pędniki na specjalnych wieszakach.

Inny sprzęt

Możemy dla Ciebie przechować także inny sprzęt, którym dysponujesz, np. dodatkowy komplet żagli, silnik zaburtowy, innego rodzaju wyposażenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Cennik

Usługa Cena za miesiąc w okresie V-IX Cena za miesiąc w okresie X-IV
Cumowanie przy nabrzeżu 150 zł 100 zł
Przechowywania jachtu lub łodzi na nabrzeżu lub na wewnętrznym parkingu 100 zł 100 zł
Przechowywanie jachtu lub łodzi na plaży 100 zł 60 zł
Przechowywanie deski w hangarze 60 zł 30 zł
Przechowywanie pędnika w hangarze 45 zł 22,50 zł
Zobacz też
Dowiedz się więcej o naszej przystani jachtowej
Sprawdź, jak do nas dojechać